فرم درخواست انواع نمونه‌گیری آزمایش در محل
بصورت رایگان

محدوده خدمات‌رسانی: برای اشخاص در شهر تهران و حومه و شهر کرج

و برای سازمان‌ها و ارگان‌ها و شرکت‌ها محدودیت مکانی وجود ندارد.

برای استفاده رایگان از این خدمات ، حتما نام و یا کد معرف خود را وارد نمایید.

درصورت نداشتن نام و یا کد معرف مبلغ 47 هزار تومان بابت ثبتنام اولیه اخذ میگردد.

هزینه قابل پرداخت شما، همان تعرفه‌های آزمایشگاهی مصوب وزارت بهداشت می‌باشد.

با تکمیل فرم زیر متخصص نمونه‌گیری آزمایشات بصورت رایگان در محل کار، منزل و هر آدرسی که ثبت نمایید، حضور می‌یابد و در نهایت جواب آزمایش نیز بصورت رایگان به همان آدرس ارسال می‌گردد.

در صورت عدم‌توانایی در تکمیل فرم لطفا تصویر نسخه را به همراه مشخصات خود از طریق تلگرام، واتس‌آپ به شماره 09017953575 ارسال نمایید.

مای درمان

چرایی بوجود آمدن

خدمت آزمایش در محل

چرایی به وجود آمدن
با توجه به مشکلات عدیده هموطنان عزیز در تامین هزینه‌های سرسام‌آور آزمایشگاهی، تیم مای درمان بر آن شد تا بستری هوشمند و کارا جهت تسهیل دسترسی هموطنان به خدمات بهترین مراکز آزمایشگاهی و کاهش هزینه‌های ایشان فراهم نماید.

مشکلات امروزه مردم

در خصوص خدمات آزمایشگاهی

مشکلات آزمایشگاهی
با بررسی‌های بعمل آمده، عدم‌دسترسی آسان به مراکز آزمایشگاهی معتبر و شناخت مناسب از آنها، صرف هزینه‌های مالی و زمانی بسیار در رفت‌وآمد و صف انتظار، ایجاد ترافیک و افزایش آلودگی هوا مشکلاتی را برای هموطنان عزیز به همراه داشته است.

راه‌حل مای درمان

برای رفع مشکلات آزمایشگاهی

راه‌حل مای درمان
سامانه مای درمان نظر به مشکلات موجود در جامعه، خدمتی ارائه کرده است تا شما عزیزان به راحتی آزمایش‌های خود را بصورت رایگان درب منزل و محل کار انجام دهید. هزینه آزمایشات شما فقط همان نرخ مصوب وزارت بهداشت است.

آیا سوالی در مورد خدمات سامانه مای درمان دارید ؟

شما میتوانید از بخش سوالات متداول به جواب موردنظرتان در مورد آزمایش در محل برسید و در صورت نبودن سوال موردنظرتان در آن بخش، می‌توانید از فرم قرار گرفته در همان صفحه سوالات خود را مطرح نمایید.

مزایای خدمت آزمایش در محل

با استفاده از خدمت نو، شما از منافع زیر بهره‌مند خواهید شد:

حداقل 2 مرتبه و حداکثر 3 مرتبه از هزینه‌های رفت‌وآمد خودتان را کاهش می‌دهید:

در بدترین حالت ممکن است در اولین مراجعه‌تان به آزمایشگاه، آماده نمونه‌گیری نباشید و به شما لیستی از اقدامات لازم را به شما می‌دهند تا آماده نمونه‌گیری شوید. در دومین مراجعه‌تان نمونه گرفته شده و سومین مراجعه هم برای گرفتن نتیجه آزمایش نیاز دارید. تا اینجا 6 بار هزینه برای رسیدن به آزمایشگاه و برگشتن پرداخت نمودید.

حداقل 2 مرتبه و حداکثر 3 مرتبه از زمان خودتان را کاهش می‌دهید:

همانطورکه در بالا شرح داده شد، شما با آزمایش دادن در محل به همان نسبت زمان خود را ذخیره می‌نمایید و می‌توانید به کارهای مهم‌تر خود برسید.

آرامش فکری و روانی:

علاوه بر درگیر نشدن با مسائل گفته شده در بالا، از ترافیک سنگین خودروها و آلودگی شدید هوا نیز فاصله می‌گیرید.

متخصص نمونه‌گیری موردنظر شما:

با توجه به اینکه مسائل شرعی و اعتقادی مردم متنوع ‌می‌باشد، شما می‌توانید در آزمایش در محل تعیین نمایید که متخصص نمونه‌گیری اعزامی به منزل و یا محل کار شما آقا یا خانم باشد.

سهم بیمه تامین اجتماعی شما صفر می‌گردد:

با توجه به اینکه سهم تامین اجتماعی در خصوص هزینه‌های پاراکلینیکی و آزمایشگاهی که در مراکز درمانی خصوصی انجام می‌گیرد، تحت پوشش نمی‌باشد؛ لذا آزمایشگاه‌های طرف قرارداد برحسب قرارداد خود با سازمان تامین اجتماعی، از دریافت 30 درصد سهم سازمان تامین اجتماعی از شما خودداری می‌نماید. و فقط 70 درصد هزینه آزمایشگاه را به شما پرداخت می‌نماید.

آیا دوست دارید از آخرین اخبار سلامت، بهداشت و درمان مطلع باشید ؟

شما می توانید با عضویت در خبرنامه مای درمان از معتبرترین اخبار در حوزه سلامت، بهداشت و درمان نظیر آزمایش در محل مطلع گردید. مطمئن باشید خبرهای ما حالتان را خوب میکند.

[mailpoet_form id=”2″]