پلتفرم مای درمان

سامانه مای درمان پلتفرمی ملی است که در نظر دارد تا خدمات گسترده و کاملی در زمینه سلامت، بهداشت و درمان ارائه نماید. مای درمان در نظر دارد تا خدمات ارائه شده، تمامی هموطنان عزیز را تحت پوشش قرار دهد تا بتوانند باکیفیت‌ترین خدمات را از بهترین مراکز درمانی و پزشکی در سریع‌ترین زمان ممکن و ارزان‌ترین هزینه استفاده نمایند.

اهداف مای درمان

1- ثبت آنلاین اسناد پزشکی بیماران توسط مراکز درمانی و پزشکان: به جهت حذف کاغذ و حفظ سرمایه ملی که درختان می‌باشند و همچنین با توجه به اینکه اسناد پزشکی کاغذی به جهت بایگانی ده ساله حجم زیادی از مراکز درمانی را اشغال مینماید و همچنین امکان دسترسی بیماران به اسناد پزشکی خود به راحتی اتفاق نمی افتد، مای درمان اقدام به ساخت این سامانه نموده است تا پزشکان و مراکز درمانی بتوانند با دسترسی امنیتی بسیار بالا، بصورت 24 ساعته و بدون محدودیت، اسناد پزشکی بیماران خود را در آن بارگذاری نمایند تا بدینوسیله کلیه اسناد درمانی بیمار توسط پزشکان مورد اعتمادشان قابل رویت باشد.

2- افزایش سطح آگاهی: سامانه مای درمان به جهت هم‌افزایی دانش عمومی مردم در حوزه سلامت، بهداشت و درمان اقدام به ساخت جامع‌ترین شبکه اجتماعی صنعت درمان نموده است.

3- بانک اطلاعات مراکز درمانی و پزشکی کشور: مای درمان اقدام به ساخت بانک اطلاعات مراکز درمانی و پزشکی، شرکت‌های بازرگانی و تولیدکنندگان مواد اولیه و تجهیزات پزشکی و دارویی صنعت درمان نموده است.

4- فروشگاه اینترنتی تجهیزات بهداشتی و درمانی: مای درمان اقدام به ساخت یک فروشگاه مجهز و هوشمند اینترنتی نموده است تا صاحبان کالا و خدمات بتوانند محصولات و خدمات خود را به قیمت مناسب به مخاطبین موردنظرشان ارائه نمایند. و همچنین دارندگان کالاهای پزشکی و کمک درمانی دست دوم می‌توانند اقلام خود را به فروش برسانند.

5- کاریابی در صنعت درمان: به جهت اینکه در زمینه استخدام نیروهای متخصص توسط شرکت‌ها و مراکز درمانی و پزشکی و همچنین علاقه‌مندان به فعالیت در صنعت درمان جوابگو باشیم، اقدام به ساخت سامانه کاریابی در حوزه سلامت، بهداشت و درمان نموده‌ایم.

6- بکارگیری استارت آپ‌ها و اپلیکیشن‌ها: با توجه به پویایی و گسترش بیش از حد اپلیکیشن‌ها و استارت‌آپ ها با موضوعیت صنعت درمان به سامانه مای درمان افزوده می‌شوند تا در نهایت بتوانیم سهم کوچکی از مسئولیت اجتماعی خود در قبال مردم خوب و فهیم ایران زمین داشته باشیم.

7- خدمات پرستاری و مراقبت در منزل: سامانه مای درمان به جهت گره‌گشایی از مشکلات خانواده‌هایی که دارای بیمار نیازمند به مراقبت دائم و موقت می‌باشند و یا دارای فرد سالمند و یا کودک نیازمند به مراقبت می‌باشند، اقدام به استخدام پزشکان حاذق، پرستاران، بهیاران و مراقبین آموزش‌دیده جهت مراقبت و نگهداری از کودکان و سالمندان نموده است. و همچنین تهیه لوازم موردنیاز این خدمت را نیز تامین می‌نماید.

8- خدمات درمانی حیوانات خانگی: از آنجاییکه نگهداری از حیوانات خانگی مانند سگ و گربه و پرندگان زینتی به شدت در حال افزایش می‌باشد و باعث بوجود آمدن یک دغدغه و نگرانی در بین مردم شده است، لذا مای درمان اقدام به ارائه خدمات درمانی و مراقبتی از حیوانات خانگی نموده است تا با مدیریت سلامت این حیوانات از شیوع بیماریهای مسری جلوگیری نماید و باعث آرامش مردم و رفاه صاحبان این حیوانات گردد.

و امیدواریم هیچوقت، هیچ کس بیمار نشود

سوال و یا درخواستی دارید؟

هرگونه درخواست مشاوره برای خدمتی دارید و یا هرگونه پیشنهاد همکاری و ارائه خدمتی به هموطنان عزیزمان را دارید می‌توانید از طریق فرم زیر در ارتباط باشید.

    اگر سوالی در مورد خدماتی که مای درمان ارائه می‌دهد در ذهن دارید

    اگر سوالی در مورد خدماتی که مای درمان ارائه می‌دهد در ذهن دارید میتوانید از بخش سوالات متداول به جواب موردنظرتان برسید و در صورت نبودن سوال موردنظرتان در آن بخش، می‌توانید از فرم قرار گرفته در همان صفحه سوالات خود را مطرح نمایید.