بلاگ مای درمان

بلاگ مای درمان، مجله‌ای تخصصی پیرامون اخبار، مطالب و مقالات حوزه سلامت، بهداشت و درمان است که آخرین اخبار و فعالیت‌های مای درمان را هم شامل می‌شود.

سامانه مای درمان پلتفرمی ملی است که در نظر دارد تا خدمات گسترده و کاملی در زمینه سلامت، بهداشت و درمان ارائه نماید. مای درمان در نظر دارد تا خدمات ارائه شده، تمامی هموطنان عزیز را تحت پوشش قرار دهد تا بتوانند باکیفیت‌ترین خدمات را از بهترین مراکز درمانی و پزشکی در سریع‌ترین زمان ممکن و ارزان‌ترین هزینه استفاده نمایند.

با توجه به مشکلات عدیده هموطنان عزیز در تامین هزینه‌های سرسام‌آور بهداشت و درمان، تیم مای درمان بر آن شد تا بستری هوشمند و کارا جهت تسهیل دسترسی هموطنان به خدمات و کاهش هزینه‌های سلامت و درمان ایشان فراهم نماید. با توجه به تحقیقات میدانی صورت گرفته توسط تیم مای درمان و نتایج حاصل از آن، دریافتیم که اکثر مشکلات ریشه در ناآگاهی است. لذا تیم مای درمان بر آن شد تا مجله‌ای (وبلاگ) تخصصی در حوزه سلامت، بهداشت و درمان جهت آگاهی‌بخشی از قوانین و نحوه استفاده از خدمات جاری این حوزه در کشور را برای هموطنان عزیز ایجاد نماید.

آیا دوست دارید از آخرین اخبار سلامت، بهداشت و درمان مطلع باشید ؟

شما می توانید با عضویت در خبرنامه مای درمان از معتبرترین اخبار در حوزه سلامت، بهداشت و درمان مطلع گردید. مطمئن باشید خبرهای ما حالتان را خوب میکند.

[mailpoet_form id=”2″]